Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Hikayemiz

Şirketimiz 2015 yılında home-office formatında küçük bir şahıs firması olarak, fakat büyük hayal ve hedeflerle Serkan Çinar tarafından kuruldu.

Başlangıçta numune ve küçük gönderilerin alıcıya ulaştırılması taleplerini karşılamak olan işimiz, siz değerli Müşterilerimizin öneri ve talepleriyle, güveni ve desteği ile hızla büyüyerek, bizi kargo taşımacılığına, daha büyük ofis ve depolama alanlarına ve bugün kendi araçlarımızla alıcıya hızlı, düzenli ve güvenli teslimat noktasına getirmiştir.

Bugün Avrupa’da Almanya başta olmak üzere, 12 ülkeye kendi araçlarımız ile hızlı teslimat ve toplama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra, Müşterilerimizin tedarikçileri adına tüm ihracat işlemlerini gerçekleştiriyor ve hızlı, güvenli ve ekonomik teslimatlarını alıcıya ulaştırıyoruz.

Zaman, bugün en efektif şekilde kullanımı gerektiren kavram. Kendi araçlarımızla dağıtım gerçekleştirmek bize, müşterilerimizin kıymetli vaktini yönetebilme esnekliği kazandırdı. Rotamız çerçevesinde müşterilerimizin teslimatlarını, genç ve dinamik ekibimizin özverili çalışmalarıyla zamanında ve güvenle teslim etmek en büyük hedefimiz.

Bununla beraber hızlı kurye ve numune dağıtımımız tüm dünya ülkelerine devam etmektedir.

Dünden bugüne getiren değerli müşterilerimize içtenlikle teşekkür eder, istediğiniz YARIN ı yaratmak için tüm ekibimiz ile yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.


Top